ateista pyta małą dziewczynkę…

Ateista siedział obok małej dziewczynki w samolocie, odwrócił się do niej i powiedział: “Czy chcesz porozmawiać? Loty samolotem idą szybciej, jeśli nawiązuje się rozmowę ze swoim podróżnikiem.”

Mała dziewczynka, która właśnie zaczęłam czytać książkę, odpowiedziała nieznajomemu, “O czym chciałbyś porozmawiać?”
  
“Och, nie wiem,” powiedział ateistą. “Może o tym, dlaczego Bóg nie istnieje, lub dlaczego nie ma nieba lub piekła po śmierci?” i uśmiechnął się z zadowoleniem.
  
“Dobrze,” powiedziała. “To może być interesujący temat, ale pozwól, że ja pierwsza zadam ci pytanie : koń, krowa, jeleń i wszyscy jedzą te same rzeczy – trawę. Ale jeleń wydala małe granulki, natomiast krowa okazuje płaską “Patty”, ale koń produkuje kępy. jak myślisz, dlaczego tak jest? ”
  
Ateista, wyraźnie zaskoczony inteligencją małej dziewczynki, chwile myśli i mówi: “Hmmm, nie mam pojęcia.”

Na to dziewczyna, “Czy naprawdę uważasz się za osobę kompetentną do dyskusji o Bogu, o niebu i piekłu, czy życiu po śmierci, kiedy nie potrafisz rozmawiać o gównie?”
  
A potem wróciła do czytania książki…


Publikacja, czytanego aktualnie wpisu ateista pyta małą dziewczynkę… zostala umieszczona w kategorii kultowe, o ateistach, o dziewczynach, o religiach, opowiadania, polityka i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Jak znaleść ateista pyta małą dziewczynkę…: ateista pyta małą dziewczynkę… ateista, ateista pyta małą dziewczynkę… ateista i dziewczynka, ateista pyta małą dziewczynkę… ateista pyta dziewczynkę, ateista pyta małą dziewczynkę… ateizm dowcipy, ateista pyta małą dziewczynkę… darmowe dowcipy, ateista pyta małą dziewczynkę… dowcip, ateista pyta małą dziewczynkę… dowcipy, ateista pyta małą dziewczynkę… dowcipy bez logowania, ateista pyta małą dziewczynkę… dowcipy na poziomie, ateista pyta małą dziewczynkę…
Szukasz naszej strony dowcipy, kawały na sieci? Spróbuj, najśmieszniejsze dowcipy, kawały

Dodaj komentarz