Ekstremalna rozmowa o pracę – a co Ty zrobiłbyś w tej sytuacji? ;)

Jedna ze znanych firm produkujących telewizory znalazła ciekawy sposób na promocję swojego najnowszego produktu.

Film może budzić mieszane uczucia, ale z pewnością warto sprawdzić jak uczestnicy “rozmowy o pracę” zareagowali na niecodzienny widok z okna podczas rozmowy o pracę..


Publikacja, czytanego aktualnie wpisu Ekstremalna rozmowa o pracę – a co Ty zrobiłbyś w tej sytuacji? ;) zostala umieszczona w kategorii Reklamy, śmieszne filmy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Jak znaleść Ekstremalna rozmowa o pracę – a co Ty zrobiłbyś w tej sytuacji? ;): Ekstremalna rozmowa o pracę – a co Ty zrobiłbyś w tej sytuacji? ;) dowcipy, Ekstremalna rozmowa o pracę – a co Ty zrobiłbyś w tej sytuacji? ;) dowcipy filmy, Ekstremalna rozmowa o pracę – a co Ty zrobiłbyś w tej sytuacji? ;) dowcipy video, Ekstremalna rozmowa o pracę – a co Ty zrobiłbyś w tej sytuacji? ;) fajne reklamy tv, Ekstremalna rozmowa o pracę – a co Ty zrobiłbyś w tej sytuacji? ;) kawał←, Ekstremalna rozmowa o pracę – a co Ty zrobiłbyś w tej sytuacji? ;) kawały filmiki, Ekstremalna rozmowa o pracę – a co Ty zrobiłbyś w tej sytuacji? ;) lg telewizor relama, Ekstremalna rozmowa o pracę – a co Ty zrobiłbyś w tej sytuacji? ;) lg utrtra hd tv reklama, Ekstremalna rozmowa o pracę – a co Ty zrobiłbyś w tej sytuacji? ;) reklama tv, Ekstremalna rozmowa o pracę – a co Ty zrobiłbyś w tej sytuacji? ;)
Szukasz naszej strony dowcipy, kawały na sieci? Spróbuj, najśmieszniejsze dowcipy, kawały

Dodaj komentarz