modlitwa Polaka

Wierzę w jednego Tuska ojca wszech-uwielbianego, stworzyciela autostrad i stadionów, wszystkich dotacji z unii widzialnych i niewidzialnych. I w jednego pana ministra Rostkowskiego, doradcę tuska prawdomównego, który przez Putina jest stworzony przed wszystkimi długami.
Tusk z tuska, europejskość z europejskości, fakty prawdziwe z TVN obiektywnego, przez lisa stworzone i mówione, współistotne tuskowi, a przez niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i naszego ogłupienia, zstąpił z Kremla i za sprawą Putina Wielkiego przyjął miliardy z Unii i stał się komuchem.
Pomógł Grecji również za nas i pod namową Angeli został poklepany i pochwalony oraz ponownie wybrany dnia trzeciego jak oznajmia OBOP. I wstąpił do rządu, siedzi po prawicy Bronka i powtórnie przyjdzie w chwale, a głupocie jego nie będzie końca.
Wierzę w pancerną brzozę, Radka jej ożywiciela, który od tuska i Rostowskiego pochodzi, który z tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę, który mówi przez olejnik i bzdurczoka.
Wierzę w jeden wielki, powszechny i europejski kryzys, wyznaję brak emerytury na odpuszczenie grzechów i oczekuję kromki chleba, szklanki wody oraz nowej edycji Tańca z gwiazdami w TVN.


Publikacja, czytanego aktualnie wpisu modlitwa Polaka zostala umieszczona w kategorii kultowe, o polakach, o Polsce, polityka i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Jak znaleść modlitwa Polaka: modlitwa Polaka dowcip, modlitwa Polaka dowcipy, modlitwa Polaka dowcipy modlitwa, modlitwa Polaka dowcipy na poziomie, modlitwa Polaka dowcipy polityczne, modlitwa Polaka dowcipy polityka, modlitwa Polaka dowcipy tvn, modlitwa Polaka fajne kawały, modlitwa Polaka fajny dowcip, modlitwa Polaka
Szukasz naszej strony dowcipy, kawały na sieci? Spróbuj, najśmieszniejsze dowcipy, kawały

Dodaj komentarz