PODSTAWY MARKETINGU

PODSTAWY MARKETINGU

Na przyjęciu widzisz fantastyczną dziewczynę. Podchodzisz do niej i mówisz: – jestem świetny w łóżku.

To się nazywa marketing bezpośredni.

Jesteś na przyjęciu z przyjaciółmi i widzisz fantastyczną dziewczynę. Jeden z Twoich przyjaciół podchodzi do niej i mówi: – on jest świetny w łóżku.
To się nazywa reklama.

Widzisz fantastyczną dziewczynę na przyjęciu. Podchodzisz do niej i prosisz o jej numer telefonu. Następnego dnia, dzwonisz do niej i mówisz: – hej, jestem świetny w łóżku.
To się nazywa telemarketing.

Jesteś na przyjęciu i widzisz fantastyczną dziewczynę. Wstajesz, poprawiasz krawat, podchodzisz do niej i nalewasz jej drinka. Przepuszczasz ją w drzwiach, podnosisz torebkę, kiedy ją upuści, odwozisz do domu, a potem mówisz:- a tak przy okazji: jestem świetny w łóżku.
To się nazywa Public Relations.

Jesteś na przyjęciu i widzisz fantastyczną dziewczynę. Podchodzi ona do Ciebie i mówi: – słyszałam, ze jesteś fantastyczny w łóżku.
To się nazywa marka .

Publikacja, czytanego aktualnie wpisu PODSTAWY MARKETINGU zostala umieszczona w kategorii kultowe, marketing i reklama, o dziewczynach i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Jak znaleść PODSTAWY MARKETINGU: PODSTAWY MARKETINGU dowcip, PODSTAWY MARKETINGU dowcipy, PODSTAWY MARKETINGU dowcipy imprezy, PODSTAWY MARKETINGU dowcipy kawały, PODSTAWY MARKETINGU dowcipy kobiety, PODSTAWY MARKETINGU dowcipy na poziomie, PODSTAWY MARKETINGU fajne kawały, PODSTAWY MARKETINGU fajny dowcip, PODSTAWY MARKETINGU fajny kawał, PODSTAWY MARKETINGU
Szukasz naszej strony dowcipy, kawały na sieci? Spróbuj, najśmieszniejsze dowcipy, kawały

Dodaj komentarz