zadanie z matematyki w Polsiej szkole na przestrzeni lat

Reforma edukacji w Polsce na przykładzie zadania z matematyki
1950 r.
Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty. Ile zarobił drwal?
1980 r.
Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty – czyli 80 zł. Ile zarobił drwal?
2000 r.
Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł. Drwal zarobi 20 zł. Zakreśl liczbę 20.
2010 r.(tylko dla zainteresowanych)
Drwal sprzedał drewno za 100 zł. W tym celu musiał wyciąć kilka starych drzew. Podzielcie się na grupy i odegrajcie krótkie przedstawienie, w którym postarajcie się przedstawić jak w tej sytuacji czuły się biedne zwierzątka leśne i rośliny. Przekonajcie widza. jak bardzo niekorzystne dla środowiska jest wycinanie starych drzew.
2013 r.
Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Pokoloruj drwala.


Publikacja, czytanego aktualnie wpisu zadanie z matematyki w Polsiej szkole na przestrzeni lat zostala umieszczona w kategorii kultowe, o polakach, o szkole, polityka i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Jak znaleść zadanie z matematyki w Polsiej szkole na przestrzeni lat: zadanie z matematyki w Polsiej szkole na przestrzeni lat dowcipy, zadanie z matematyki w Polsiej szkole na przestrzeni lat dowcipy matematyczne, zadanie z matematyki w Polsiej szkole na przestrzeni lat dowcipy matematyka, zadanie z matematyki w Polsiej szkole na przestrzeni lat kawały, zadanie z matematyki w Polsiej szkole na przestrzeni lat kawały o szkole, zadanie z matematyki w Polsiej szkole na przestrzeni lat matma dowcipy, zadanie z matematyki w Polsiej szkole na przestrzeni lat matma kawały, zadanie z matematyki w Polsiej szkole na przestrzeni lat o szkole, zadanie z matematyki w Polsiej szkole na przestrzeni lat polska szkoła dowcipy, zadanie z matematyki w Polsiej szkole na przestrzeni lat
Szukasz naszej strony dowcipy, kawały na sieci? Spróbuj, najśmieszniejsze dowcipy, kawały

Dodaj komentarz